עמוד הפייסבוק שלנוgoogleplusinsta
כתבות

כרשת של צימרים וחדרים לפי שעה ברחבי הארץ, מדהים אותנו כמה מעט אנשים יודעים על התחום, במיוחד כשכל פעם מחדש האורחים שלנו אומרים: "זה בכלל לא מה שחשבנו!"

לכן חשוב לנו להפריך את המיתוסים הסובבים את תחום האירוח לפי שעה, כי האמת היא שיש המון מידע שגוי על התחום, ומעט מדי עובדות נכונות. אז הנה כמה מיתוסים מיותרים לחלוטין שאולי שמעתם על צימרים לפי שעה בחיפה והקריות, ובמקומם האמת:

תצטרכו לחלוק חדרי אמבטיה

נו באמת. נראה לכם שנזמין אתכם להתאכסן במעונות של האוניברסיטה? לפני ארבעים שנים, כשבעלי בתים נהגו לפתוח חדר או שניים למטיילים, תמורת סכום נמוך, יתכן שזו הייתה הנורמה, אבל הרוב המכריע של צימרים לפי שעה בחיפה והקריות הוא עסקים מקצועיים שמנוהלים היטב. אין שום חדרי אמבטיה משותפים, ושום אווירה של מחנה נוער.

אם יש לכם ספקות, אתם מוזמנים לגלוש באתר I-Room, וליצור קשר עם מרכז התמיכה שלנו כשאתם מבצעים את ההזמנה שלכם. אז התנהלות משותפת? רק בפייסבוק ובטוויטר, שם השיתוף הוא נורמה מקובלת.

צימרים לפי שעה הם מקומות מוזנחים

גילוי נאות: צימרים לפי שעה בחיפה והקריות הם מקומות מרווחים ונעימים, וכשעוזבים אותם, מתגעגעים להזדמנות הבאה לחזור אליהם. אתם יכולים לצאת לבילוי בעיר ולחזור את הצימר המפנק שלכם, לישון קצת ולנהוג אחרי שהתרעננתם, ולא תחת השפעת אלכוהול.

אתם יכולים להחליף בגדים, להתקלח, לאכול משהו ולהמשיך בדרככם, בהרגשה טובה שרק מנוחה נכונה מספקת.

יש המון רעש ומהומה מסביב

אנחנו לא יודעים באיזה חדרים לפי שעה הייתם בעבר, אבל החדרים והצימרים של רשת I-Room מציעים לכם פסק זמן וחופשה קצרה שמאפשרים לכם לשכוח מהעבודה, מהמולת הבית ומהמחויבויות האינסופיות שלכם.

חדרים לפי שעה בחיפה והקריות מאפשרים לכם להתנתק מהעולם. זה חלק מהתקנון שלנו. זוהי החופשה שלכם ואתם צריכים לעשות איתה מה שאתם רוצים! הצימרים שלנו מציעים מקומות שקטים שמאפשרים לכם "להסתתר" מהעולם וליהנות מקצת זמן איכות אישי.

הם כוללים מרפסות ומאובזרים בנוחות. אז אם אתם רוצים לבלות קצת זמן לבד, יש לנו את המקומות המושלמים שיאפשרו לכם לעשות את זה.

זה כמו להתארח אצל סבתא

זה לא ממש מיתוס, אבל זוהי דעה קדומה מגוחכת. אנשים רבים מאמינים שלסבתות יש אספקה בלתי נגמרת של עוגיות תוצרת בית. וכמו בבית של סבתא, אנחנו רוצים שתרגישו מיוחדים ולכן מציעים לכם צימרים לפי שעה בחיפה והקריות, עם ריהוט בסיסי, מגבות נקיות ואווירה שקטה שתגרום לכם לחייך.

הרבה אנשים חוששים שהשהות בצימרים תגרום להם להרגיש זקנים או "חנונים" אבל זאת לא הנורמה. הרעיון הוא התבודדות עם עצמכם, עם בני זוג אהובים או עם חברים. כל קשר בין זה לבין סבתא, מקרי בהחלט עד לא קיים בכלל.

ניווט באתר
לפי אזור
לפי קטגוריה