עמוד הפייסבוק שלנוgoogleplusinsta
כתבות

חדרים לפי שעה זהים לחדרים בבתי מלון רגילים, רק שהם זמינים לפי שעה או ללא הגבלת זמן. השיטה הזאת תוכננה במיוחד על מנת לעזור לכם ליהנות משהות בחדר במלון בתנאים שלכם. יש לכם פרטיות, סגנון, אלגנטיות, מסתורין ושיקול דעת מוחלט לגבי פסק הזמן שאתם רוצים לקחת מהשגרה.

החדרים מצוידים במיטה, חדר אמבטיה, ריהוט בסיסי, וכל מה שצריך כדי לבלות בנעימים קצת זמן שקט, עם או בלי בני זוג, עם או בלי חברים, או אפילו למטרות פגישות עבודה שיש להן אופי חשאי. פשוט תחשבו על זה: אתם לוקחים לעצמכם את הזמן שדרוש לכם כדי לחדש את הכוחות לשוב לשגרה, לפני שמישהו בסביבה שלכם ישים לב שהסתלקתם קצת.

בואו נפתח את זה: האם הפרטיות באמת מוחלטת?

הנהלת I-room מפעילה רשת חדרים לפי שעה ברחבי הארץ, ותוכלו למצוא חדרים בכל עיר, לכל מטרה. הנהלת הרשת מקפידה על הענקת פרטיות מוחלטת לאורחים בחדרים, ותהליך ההזמנה יכול להתבצע באנונימיות מוחלטת.

זוהי ההזדמנות שלכם לבלות בפרטיות הרחק מעיניים חטטניות, והדאגה הגדולה ביותר של הנהלת הרשת היא להבטיח לכם שהות נעימה, רגועה, בטוחה וחשאית, למשך כל הזמן הדרוש לכם. כמעט ואין סיכוי שתיתקלו באורחים אחרים, וגם אם תיתקלו בהם, האווירה שמאפיינת חדרים לפי שעה, להבדיל מהאווירה שמאפיינת בתי מלון רגילים, היא לא של יצירת קשרים חברתיים.

אז מה המטרה הגדולה?

המטרה היא התבודדות או מקום שאפשר לשים בו את הראש לכמה שעות, להניח חפצים ולצאת לבילוי בעיר, או להתרענן, להחליף בגדים, להתקלח ולצאת לפגישות עסקיות. במילים אחרות, מה שאנחנו מציעים זה מקום אישי שהוא פרטי במאת האחוזים.

"ללא הגבלת זמן". מה זה?

תהליך הזמן חדרים לפי שעה ברשת I-room מאפשר לכם לקבוע את פרק הזמן שבו אתם רוצים לשהות בחדר. אנחנו קוראים לזה "שהייה ללא הגבלת זמן", ויש לנו רק תנאי אחד: שתקבעו את פרק הזמן הדרוש לכם ותעמדו בו.

כלומר, אתם משלמים, נניח, על ארבע שעות או ארבעה ימים, אבל בסיום תקופת השהייה שלכם בחדר, הוא זמין לאורח אחר. לכן ההגבלה היא ברוב המקרים על יממה, כך שתוכלו לבצע את השיקולים שלכם אם אתם רוצים להאריך את השהות שלכם בחדר.

הזמנת חדר. איך עושים את זה?

פשוט נכנסים לאתר I-room, בוחרים חדר מתוך רשימת הערים בארץ שבהם אנחנו מפעילים חדרים לפי שעה, או אפילו צימרים, ממלאים את הפרטים, משלמים בתהליך מאובטח, ומזמינים את החדר.

אתם יכולים להשאיר מספר טלפון או כתובת דואר אלקטרוני ליצירת קשר במקרה הצורך, ומשלוח קבלה על התשלום, כמו גם לקבל אישור על הזמנתכם.

למה בני זוג צריכים חדרים לפי שעה?

חדרים לפי שעה מאפשרים לבני זוג שרוצים קצת שקט מהמולת הבית, המשפחה והילדים, כדי לחדש את הזוגיות שלהם, ללבן סוגיות תקשורת או לפעמים פשוט לישון.

בחדר מחכה להם מיטה נוחה, חדר רחצה מאובזר, וכל מה שדרוש להם כדי לנוח קצת מלוחות הזמנים העמוסים שלהם, בלי שהילדים או בני משפחה אחרים ירגישו שהם נעלמו. זהו קונספט חדש, מתוחכם, אלגנטי ומושלם ליהנות מהזוגיות.

ניווט באתר
לפי אזור
לפי קטגוריה