עמוד הפייסבוק שלנוgoogleplusinsta
כתבות

צימרים לפי שעה מחכים לכם מסביב לשעון

נניח שאתם נמצאים בצפון הארץ או בדרומה ליום של פגישות עסקיות. תוכלו לנהל את הפגישות שלכם בבתי קפה או במסעדות קטנות, ולהצטופף עם המוני ישראלים שמבחינתם כל יום הוא יום טוב לטייל בארץ, או שתוכלו לבחור צימר לפי שעה, ולנהל את העסקים שלכם בנוחות ובפרטיות של מקום שקט, ממוזג, פרטי ונעים.

בלי בגדים מקומטים, בלי פנים עייפות מהתרוצצויות בין המשרדים, בתי הקפה והמסעדות, ובלי לחלום על מקלחת. צימרים לפי שעה מאפשרים לכם להזמין את הצימר בכל שעה שתתאים לכם, לכל לוח זמנים שדרוש לכם, והם זמינים מסביב לשעון.

אף אחד לא נותן לכם מבט מוזר

אין פקידי קבלה מעונבים של בתי מלון שמרימים גבה כשאתם רוצים להסתובב עם מכנסיים קצרים וכפכפים, ואין אף אחד שמזכיר לכם שהגיע הזמן לצאת מהצימר.

נניח שהזמנתם את הצימר עד שלוש אחר הצהריים, אבל אז נכנסה לכם פגישה דחופה נוספת. במלון רגיל, אין סיכוי שהייתם יכולים להאריך את השהות שלכם, אבל בצימרים לפי שעה אין שום בעיה להתאים את השהות שלכם בצימר, כמובן, על בסיס מקום פנוי. זאת שיטה שיש בה רק מנצחים.

צימרים לפי שעה הם שיטת האירוח הכי טובה שקיימת היום

זוהי הצהרה שמגיעה מאלפי אנשים שכבר בחרו צימרים לפי שעה והם חוזרים אליהם שוב ושוב. בפשטות ובקלות. לכל מטרה ומכל סיבה. ולאף אחד לא אכפת למה אתם צריכים צימר רק לכמה שעות.

ולא רק בצפון או בדרום, כמובן. צימרים לפי שעה מחכים לכם היום בכל הארץ, עם שיטת בילוי חדשה ומדהימה. אנשי עסקים ישראליים בוחרים צימרים בכל מקום בארץ, לכמה שעות, כדי לנהל את העסקים שלהם במקום שקט.

כמעט בלי יוצא מהכלל, בתי מלון רגילים רוצים שתצאו מהחדר לא יאוחר מהשעה שתיים אחר הצהריים

והם מתחילים להזכיר לכם את מועד היציאה שלכם כבר שעתיים לפני. חבל שהנהלות בתי מלון לא מתאימים את לוח הזמנים שלהם ללוחות הזמנים של האורחים שלהם, במיוחד כשבכל רחבי העולם, למלונאים יש כלל כמעט בלתי שביר: נוסעים עסקיים זקוקים להתאמה לרעיון של "לפי שעה".

אז אם זה מה שאתם מחפשים, בדקו את המגוון העשיר של צימרים לפי שעה באתר I-room ותזמינו את החדר שלכם בקלות ובמהירות, ובהליך מאובטח. ואם אתם רוצים או צריכים גמישות מיוחדת יותר, תוכלו להתאים את לוח הזמנים שלכם לכל פרק זמן שדרוש לכם.

הנקודה היא שהגיע הזמן להחליף מסורת במודרניזציה

צימרים לפי שעה של רשת I-room פרושים ברחבי הארץ כבר יותר מעשר שנים ונמצאים כמעט בכל עיר או יישוב. זוהי שיטה קלה שמאפשרת לאנשים לבלות בדיוק כפי שמתאים להם, אפילו אם מה שהם רוצים זה להיכנס לצימר אחר הצהריים ולצאת ממנו כמה שעות מאוחר יותר.

כי לכולם היה קל יותר אם הנהלות בתי מלון היו מבינים שיש היום דרישה גוברת להתאמת שיטות הנופש לצרכים של האורחים, ולא להיפך.

ניווט באתר
לפי אזור
לפי קטגוריה