עמוד הפייסבוק שלנוgoogleplusinsta
כתבות

אם עד היום חופשה באילת הייתה מבחינתכם שיקול שמתחיל ונגמר עם בחירת בית המלון, ובמקרים רבים הבנתם שהטיול שלכם צריך לרדת מהפרק רק בגלל בית המלון, אתם מוזמנים לערוך חישוב מחדש.

כשאתם בוחרים חדרים לפי שעה באילת, החופשה שלכם בעיר נראית אחרת לגמרי. היום אתם יכולים לשכור חדר שמתאים בדיוק לצרכים שלכם, לזמן שדרוש לכם, ולא דקה יותר.

התכנית שלנו מאפשרת לאנשים שמגיעים לעיר ורוצים לשהות כל היום על חוף הים, ולבלות כל הלילה, לשכור חדר רק לזמן שבו הם רוצים להתקלח, לנוח, להחליף בגדים ולהירגע לפני שהם ממשיכים בבילוי שלהם בעיר הכי לוהטת בארץ.

כן. זה עד כדי כך פשוט

הרי מה הוא בילוי באילת אם לא הנאה ממיטב החופים בארץ, המסעדות המשובחות, המועדונים ההומים, הברים והחנויות נטולות המע"מ?  כמה זמן באמת אתם שוהים בחדר בבית מלון רגיל, ששכרתם במיטב כספכם, ושמציע לכם את כל הפינוקים והשירותים של העולם, אלא שאתם כמעט ולא משתמשים בהם, למרות ששילמתם עליהם?

אז בשיטת החדרים לפי שעה, אתם יכולים להגיע לחופשה בעיר מתי שתרצו. אפילו פעם בשבוע. אפילו רק לסוף שבוע.

אם אתם הרפתקנים, למשל, תוכלו להגיע לעיר בשבת בבוקר, ולצאת עם הטיסה של הערב, כשאתם יודעים שיש לכם מקום שבו אתם יכולים להניח את החפצים שלכם, לישון קצת בצהריים, וליהנות מכל הטוב שיש לעיר להציע, בלי להתחייב לשהות בבית מלון לפרק זמן ארוך שאינו דרוש לכם.

נוחות ופרטיות בחדר משלכם

אנשים שמחפשים חדרים לפי שעה באילת, מחפשים את שיקולי הנוחות והפרטיות, מעבר לכל השיקולים האחרים. הם רוצים חדר פרטי משלהם שבו הם יכולים להתבודד קצת מהמולת המרכז או אפילו שפע הפעילויות באילת, לפני שהם יוצאים חזרה לעיר ולחופים.

אחרים מגיעים לאילת עם כל בני המשפחה, ומחפשים אפשרות אירוח שתאפשר להם להתנייד בקלות בעיר, בלי כל החפצים, התיקים והמזוודות שלהם ושל הילדים. הם שמחים למצוא את אפשרות האירוח הקצרה, ושוכרים מקום שבו הם יכולים להניח את החפצים, לארגן את הילדים, להתקלח, לנוח, ולהמשיך לשפע האטרקציות והפעילויות שמחכות להם.

לא רוצים לישון. רוצים להשתגע

תוכלו להחליט שאתם מגיעים לאילת עם כמה חברים ועורכים בחדר שלכם מסיבה פרטית, אם אתם רוצים ליהנות מהעיר, אבל לא רוצים, למשל, לבלות בפאבים ובמסעדות הצפופים. אתם לא צריכים להישאר בחדר למשך כל הלילה, אם אתם לא מתכננים לישון, ובזכות שיטת האירוח שלנו, האפשרות הזאת זמינה ומחכה לכם.

אז אתם יכולים לשכור חדר לכמה שעות, להזמין את החברים, לשתות, לאכול, לשמוח ולצחוק, ולצאת מהחדר כשתבחרו, או להמשיך לבלות על החוף או לטייל בעיר. הנקודה היא שאתם קובעים איך נראה הבילוי שלכם בדרום.

 

ניווט באתר
לפי אזור
לפי קטגוריה