עמוד הפייסבוק שלנוgoogleplusinsta
כתבות

היום אפשר לשכור חדרים לפי שעה למטרות בילוי, עסקים או מנוחה ורגיעה. אם הגעתם לתל אביב, ואתם זקוקים לחדר במלון, אבל אין לכם את התקציב הדרוש לאחד ממלונות היוקרה הפזורים בעיר, ובמיוחד אם אתם זקוקים לחדר למשך פרק זמן קצר של בילוי בעיר, עכשיו האפשרות הזאת זמינה.

הודות לשירות רשת I-room, אפשר לשכור חדרים לפי שעה בתל אביב יפו, או בכל מקום אחר בארץ, במיקומים מעולים, ולמטרות שונות.

המחירים בבתי מלון רגילים יכולים להיות מטורפים

מחירי החדרים בבתי המלון הרגילים בתל אביב, גם אם הם ברמת שלושה כוכבים, יכולים להיות מטורפים כמעט כמו שמקובל לחשוב על תושבי העיר ללא הפסקה.

אבל נניח שהעדיפות שלכם היא לנוח קצת או לישון לאחר בילוי בעיר, להתקלח, להחליף בגדים ולצאת שוב לדרככם, למה שתשלמו מחיר מלא על פרק זמן של כמעט יממה, עם מערכת שלמה של שירותים שלא ביקשתם, אבל אתם מחויבים לשלם עליהם, כשכל מה שאתם צריכים זה חדר סביר, במחיר סביר, לשעתיים, שלוש או ארבע שעות?

חדרים לפי שעה בתל אביב יפו זמינים למטרות שהן הרבה מעבר לרומנטיקה ונמנום. אתם יכולים להשתמש בהם כ:

  • מתחמים שקטים שמאפשרים לכם לבצע עבודה שהדד-ליין הקשוח שלה מתקרב.
  • מקום שמאפשר לכם להתקלח ולהחליף בגדים ביום עמוס פגישות מהבוקר עד הערב.
  • מקום מפלט בין יום עבודה עמוס לבין ערב משפחתי גדוש ילדים והמולת חיים, שלמרות שהיא ממלאת אתכם אושר רב, לפעמים אתם חולמים על שעה של שקט ושלווה. רק לעצמכם.
  • מקום מנוחה מרגיע לאנשים שהגיעו ממקומות מרוחקים בארץ ורוצים לנוח לאחר שעות ארוכות של נהיגה.
  • מקום שקט וחשאי שמשמש אימהות שמגיעות לעיר וזקוקות למקום שקט ונעים שיאפשר להן להניק בשקט את התינוק הרחק מעיניים שיפוטיות.

במהירות ובקלות: הנה איך שהשיטה עובדת

נכנסים לאתר I-room, מוצאים חדרים לפי שעה בתל אביב יפו, או במקום אחר בארץ שאליו אתם מגיעים, לוחצים על לחצן 'הזמן עכשיו', וקובעים את התאריך שבו החדר דרוש לכם, ופרק הזמן שמתאים לכם.

זוהי התשובה היעילה וההולמת שלנו לחדרי מלון רגילים, במיוחד בתל אביב, שלמרות שאין ספק שהם מהממים, הם אינם מציעים פתרונות לאנשים שכל מבוקשם הוא חדר בעיר למשך כמה שעות, נניח מהבוקר עד אחר הצהריים, או משעות אחר הצהריים עד הערב, או למשך כמה שעות בלילה.

לא תמיד אנשים רוצים מותרות וכמעט בכל המקרים הם לא רוצים שישלטו על החופשה שלהם

חדרים לפי שעה בתל אביב יפו הם מקומות אידיאלים שמציעים לכם מנוחה והפוגה בין החובות היומיומיות, או כשאתם רוצים להיות פרודוקטיביים במיוחד, או סתם לנוח. הנקודה היא שלא משנה מה המטרה שלכם, אין סיבה שתשלמו הון על חדר שאתם זקוקים לו לכמה שעות בלבד.

המוטו שלנו הוא: תארו לעצמכם שהייתם מתבקשים להחנות את המכונית שלכם בחניון למשך יממה, וזו הייתה האפשרות היחידה. כל מה שעשינו הוא להציע פתרון שאין היום במלונות הכי גדולים בארץ ובעולם, ולאפשר לנופשים להחליט על השעות שמתאימות להם להגיע לחדר ולצאת ממנו, כשכל מה שהם צריכים זה מיטה, אמבטיה ומקלחת.

אז לא. אנחנו לא מציעים ארוחת בוקר עשירה ומפנקת, אבל אנחנו כן מציעים לכם לעצב בעצמכם את פסק הזמן שלכם.

ניווט באתר
לפי אזור
לפי קטגוריה