עמוד הפייסבוק שלנוgoogleplusinsta
כתבות

צימרים לפי שעה בנהריה

רשת Iroom מציעה מגוון חדרים או צימרים נוחים, מרווחים, מרוהטים ומצוידים, בשיטת התשלום לפי שעה. אפשרות זו מציעה לכם ליהנות מבילוי חופשה שמתחילה, נניח בתשע בבוקר ומסתיימת בחמש אחר הצהריים, והחדרים והצימרים שלנו פרושים בכל הארץ.

תוכלו להזמין את החדר שלכם באמצעות האתר, להיכנס אל הצימר או החדר שהזמנתם בשעה שקבעתם, ולצאת ממנו אפילו כעבור מספר שעות. אף אחד לא יגיד לכם שאי אפשר, וזה היופי שבשיטה: אירוח ונופש בתנאים שלכם.

חופשה ליום אחד

במקרים רבים, כשאתם מסתובבים בצפון ומחפשים מקום נוח שאפשר לשהות בו לפרק זמן קצר, צימרים לפי שעה בנהריה מאפשרים לכם ליהנות מחופשה קצרה במהלך היום, בלי להתחייב לתשלום או שהות של לילה.

אפשרות זו מתאימה אם אתם מגיעים לנהריה בדרך לאתרים אחרים בצפון, ורוצים לנוח קצת, במיוחד אם אתם עם ילדים.

אתם יכולים לשכור צימר בדיוק לפרק הזמן שדרוש לכם, כך שיהיה לכם מקום להניח בו את המזוודות והתיקים, להתקלח, לארגן את הילדים, לנוח בעצמכם, ולאפשר לילדים לנוח, לפני שאתם ממשיכים את הטיול שלכם בצפון. זוהי אפשרות יעילה שיכולה לתפקד כמו "תחנת ביניים" משודרגת ומהנה לפרק זמן קצר.

ואפשר גם להיפך

אם אתם חוזרים מהצפון לאחר טיול ארוך, כשלפניכם עדיין נסיעה ארוכה הביתה, אבל אתם לא מעוניינים לנהוג בשעות הלילה המאוחרות, תוכלו להשכיר מקום שלא מכריח אתכם להתארח למשך שעות ארוכות, עם  שורת שירותים שאין לכם צורך בהם, ובמיוחד בלי הצורך לשלם תעריפים גבוהים ללילה במלון.

אז גם אם הגעתם לאזור בשעות אחר הצהריים ואתם רק רוצים לישון או לנוח קצת במקום מפנק לפני שתמשיכו הלאה, צימרים לפי שעה בנהריה הם האפשרות המושלמת.

כל הטוב של צימרים רגילים, רק בלי המגבלות

שיטת הנופש קצרת המועד מאפשרת לכם ליהנות מכל הטוב שתמצאו בצימרים רגילים אחרים, רק בתנאים שלכם. אם לפני כמה שנים, כשהייתם צריכים צימר ליום אחד בלבד, לא הייתה לכם אפשרות למצוא שיטה שמאפשרת לכם הזמנה בלי להישאר ללילה אחד לפחות, כולל ארוחת בוקר, היום זה אפשרי.

בשיטת האירוח לפי שעה, אתם יכולים להשתמש בצימר כמקום שמאפשר לכם את הבסיס המאורגן לפעילויות שתכננתם לעצמכם בצפון. מקום שאפשר להיכנס אליו ולצאת ממנו כפי שרוצים, כשהאטרקציות שמעניינות אתכם הן האטרקציות המוצעות בצפון ולאו דווקא השירותים שמחכים לכם בצימר.

אז אל תוותרו על ההזדמנות

כי החלום בר השגה, ואפשרויות האירוח בתנאים שלכם זמינות היום. מאז שהשיטה התחילה, יותר ויותר אנשים מנצלים את האפשרות ומזמינים צימרים לפי שעה בנהריה למטרות שונות, כמו למשל:

  • ליהנות מגיחה קצרה למקום פרטי ומבודד עם אדם אהוב.
  • לארגן מסיבת רווקים או רווקות.
  • להתבודד קצת בשקט.
  • או אפילו לערוך מפגשים עסקיים בסביבה נוחה, מזמינה ומפנקת.
ניווט באתר
לפי אזור
לפי קטגוריה