עמוד הפייסבוק שלנוgoogleplusinsta
כתבות

כי הגעתם לצפון כדי ליהנות מכל האטרקציות המוצעות, ואתם רוצים שיהיה לכם מקום שתוכלו לנוח בו מהפעילויות, או לנמנם קצת לפני שאתם נוהגים חזרה למרכז.

במקרים אחרים, אתם רוצים מקום שיאפשר לכם להגיע לצפון בבוקר, לטייל קצת או ליהנות מהנוף המשגע, ולצאת בצהריים, בלי לשלם על שהות של לילה שלם, ובלי שאף אחד יקבע לכם את השעה שבה אתם צריכים לעזוב את הצימר.

הכול יכול לחכות. צאו לחופשה קצרה בצפון. מעכשיו לעכשיו

אם, למשל, אתם רוצים להפתיע את בן או בת הזוג בחופשה רומנטית, צימרים לפי שעה בצפון הם פתרון מתאים ומשתלם. ורק כדי שיהיה לגמרי ברור – אתם לא באמת צריכים סיבה מיוחדת כדי להזמין את הצימר שלכם.

אתם יכולים ליהנות מחופשה רגועה בצפון, בתנאים שלכם, גם אם אתם רק רוצים להירגע קצת מהמולת המרכז, להתבודד קצת בשקט ולנקות את הראש, או בדיוק להיפך, להביא את כל החברים למסיבת רווקים מיוחדת.

תשכחו מהתנאים המגבילים שמשגעים אתכם

החופשה שלכם מתחילה ומסתיימת בתנאים שלכם, בשיטת צימרים לפי שעה בצפון, אתם לא רק חוסכים בעלויות, אלא יש לכם גם את הגמישות להזמין צימר בדיוק לפרק הזמן הדרוש לכם. היום אתם יכולים להזמין את הצימר רק לפרק הזמן שאתם באמת צריכים אותו. כן. אפילו אם זה רק לשלוש או שש שעות או אפילו רק מהבוקר עד אחר הצהריים.

בשיטה זו, אתם גם משדרגים את החופשה שלכם, וגם לא משלמים על יום או לילה שלמים אם מה שאתם צריכים זה שלוש או ארבע שעות.

אתם יכולים, למשל, להחליט בבוקר שאתם מגיעים לבלות קצת בצפון, נכנסים לאתר I-Room, מזמינים את הצימר שלכם, ויוצאים לצפון, כשאתם יודעים שיש מקום מפנק שמחכה לכם, שמציע את כל השירותים, הריהוט והאביזרים המוצעים לכם בכל צימר רגיל אחר, רק בלי התנאים המגבילים.

היכנסו לאתר והזמינו את הצימר שלכם

תוכלו לבחור צימרים לפי שעה בצפון, שממוקמים קרוב למרכזי האטרקציות שאתם מעוניינים להשתתף בהן, המסעדות שחשבתם לבקר בהם, או מסלולי הטיולים שהרכבתם לעצמכם. מקליקים על הצימר שבחרתם, קובעים את פרק הזמן הדרוש לכם, נכנסים למכונית, ומגיעים.

והיתרון הכי שווה: כשגמרתם לבלות וליהנות, ואתם מותשים מיום גדוש פעילויות, אתם יכולים לנוח ולהירגע קצת בצימר המפנק שלכם, לפני שאתם יוצאים חזרה לדרך.

שיטת אירוח שמותאמת ללוחות הזמנים שלכם

עכשיו אתם יכולים להחליט באיזו שעה להיכנס לצימר, ובאיזו שעה לעזוב אותו. אם, למשל, יש לכם פעילות בצפון בבוקר, והפעילות השנייה מתחילה רק אחר הצהריים, יש לכם מקום לנוח בו. ואם יצאתם לצפון עם הילדים, גם הם יכולים לנוח קצת במקום לשגע אתכם במשך שעות עד שתתחיל הפעילות הבאה שלכם.

יש לכם מיטה נוחה, מקום מפנק לשים בו את הראש לכמה שעות, להתקלח, לשתות קפה, לאכול משהו, ולהמשיך.

ניווט באתר
לפי אזור
לפי קטגוריה