עמוד הפייסבוק שלנוgoogleplusinsta
כתבות

אם אתם מחפשים מקום שאפשר לנתק בו קצת את המחשבות, לשעתיים או שלוש, ולחזור עם כוחות מחודשים לחיים ולשגרה, חדרים לפי שעה בצפת מחכים לכם עם כל השקט השלווה שאתם צריכים. תוכלו להישאר בהם שעות על גבי שעות או לזמן קצר בלבד, וליהנות מהיתרונות של חופשה שהיא לגמרי בתנאים שלכם.

החדרים ברשת I-room מבוססים על הרעיון שהנופשים של היום לא תמיד מחפשים חדר בבית מלון עם לינה וארוחת בוקר, בחצי פנסיון או בפנסיון מלא. לא. לפעמים כל מה שדרוש להם זה חדר במלון לפרק זמן מוגדר ביותר, למטרות שונות.

מיקום מעולה בצפת ובכל מקום בארץ

חדרים לפי שעה בצפת מתאימים גם לבעלי עסקים שמחפשים מקומות שקטים לנהל בהם פגישות עבודה עם אופי חשאי, או כשהם צריכים מקום שבו העובדים שלהם יוכלו לעבוד בשקט למשך כמה שעות. החדרים ממוקמים במרכז כפר סבא, קרוב לתחנת הרכבת ורובע האמנים, והמיקום המעולה הזה לא נבחר במקרה.

הדגש המוצב ברשת הוא האפשרות לשכור חדרים לפי שעה בכל עיר בארץ, במיקום מעולה שקרוב למרכזי בילוי ותחבורה.

כך שתוכלו לבחור את החדר המתאים לכם, בכל עיר שאתם נמצאים בה, להיכנס, להניח את החפצים, להתקלח, לנוח קצת מהדרך, ולצאת לעיסוקיכם בלי להיסחב עם תיקים, או לחזור לישון בחדר לאחר בילוי, בלי לחשוש לנהיגה ארוכה חזרה הביתה, תחת השפעת אלכוהול.

החדרים נעימים ומתאימים בדיוק למטרותיכם

אם אתם יוצאים, למשל, ליום כיף בצפון עם המשפחה, תוכלו לבחור באתר הרשת חדרים לפי שעה בצפת, ולשכור את החדר שמתאים לכם לפרק הזמן שדרוש לכם.

כשתגיעו לצפת, יש לכם מקום שמחכה לכם, שבו תוכלו להניח את התיקים, לנוח קצת, לארגן את הילדים, ולצאת ליום הכיף שלכם בצפת ובצפון המרהיב. כשתחזרו, תוכלו להחליף בגדים, להתקלח ולנוח קצת לפני שתצאו לנסיעה הארוכה חזרה למרכז.

חדרים לפי שעה בצפת מציעים גם מגוון פתרונות עבודה והם כוללים ריהוט וציוד בסיסי אך מפנק שמתאים לאירוח אנשי עסקים, עם פינות ישיבה באווירה אחרת. תוכלו להזמין את החדרים בקלות ובמהירות דרך אתר הרשת, ולשכור אפילו מערכת חדרים למטרות מפגשים עסקיים.

והיתרונות ברורים

יש לכם את כל מה שאתם מחפשים בחדרי מלון רגילים, רק בלי הגבלת הזמן ובלי הצורך לשלם על שירותים שאינם דרושים לכם. הקריטריון הראשון לבחירת חדרים לפי שעה בצפת, למשל, הוא הצורך במקום שישמש אתכם כתחנת מעבר בין המרכז לבין הצפון, בלי להוציא הון תועפות על חדר במלון רגיל.

הקריטריון השני הוא הצורך שלכם במקום שקט ומבודד שבו תוכלו לבלות זמן איכות עם עצמכם או עם אדם אהוב. הקריטריון השלישי הוא שאין באמת קריטריונים לצורך בחדרים לפי שעה. הם זמינים עבורכם לכל מטרה שתבחרו, ובעיקר למשך הזמן הדרוש לכם בדיוק, ולא דקה מעבר.

ניווט באתר
לפי אזור
לפי קטגוריה