עמוד הפייסבוק שלנוgoogleplusinsta
כתבות

חדרים לפי שעה במרכז אידיאלים לאנשים שאין להם זמן, או אמצעים, לצאת לחופשה רגילה, יוקרתית ומפנקת בארץ או בחו"ל. הרעיון הוא לעשות כל מה שהייתם עושים אם הייתם יוצאים לחופשה, רק ממש כאן, ליד הבית, עם האפשרות לחזור לחיים לפני שמישהו ירגיש ש"גנבתם" כמה שעות לעצמכם.

 

אז מה דעתכם על חופשה קצרה שאתם יכולים לבלות אותה בעצמכם לבדכם, עם בן או בת הזוג שלכם, עם חברים, או אפילו עם שותפים עסקיים? האווירה היא של חופשה אך ההרגשה היא שאתם קובעים מתי פסק הזמן שלכם מתחיל ונגמר. זוהי שיטה שעובדת מעולה לאנשים שזקוקים להפוגה קלה מהחיים אבל לא יכולים להתרחק לפרק זמן ארוך מדי.

 

הופכים את הלילה ליום
חדרים לפי שעה במרכז, המוצעים על ידי רשת I-Room, מאפשרים לכם לעשות במשך כמה שעות במהלך הבוקר או אחר הצהריים, מה שהייתם עושים אילו הייתם שוכרים חדר במלון רגיל למשך הלילה.

כי השיטה המחייבת לשלם עבור שירותים שאין לכם צורך בהם, עברה מהעולם, והיום רק אתם קובעים את פרק הזמן שבו דרוש לכם חדר במלון, כולל המטרות שלשמו אתם זקוקים לחדר הפרטי.

אם מניחים בצד את הדעות הקדומות והמוניטין שיצא לחדרים בסגנון זה, מקבלים מרחב שמאפשר לכם לבלות במשך שעה או שעתיים, עם אנשים שאתם אוהבים, ולעשות, טוב, כל מה שתרצו.

לוקחים זמן איכות אישי כדי לעשות דברים שאי אפשר לעשות אם אין מקום שאפשר להתבודד בו


שיטת חדרים לפי שעה במרכז היא שיטה שמאפשרת לכם לבצע מגוון פעילויות, שמצריכות שקט, בידוד, וריכוז, יחד עם היכולת להישאר קרובים לבית או למשרד, ולחזור מיד כשאתם מסיימים את פעילויותיכם. כך, למשל, תוכלו לשכור את החדרים למטרות הבאות:

להביא שותף עסקי או אפילו צוות עובדים כדי לבצע סיעור מוחות ליום אחד על פרויקט דחוף בעבודה.
סופרים שצריכים מקום שקט ליצירה.
סטודנטים שאין להם איפה לעשות מרתון לימודים בתקופת המבחנים.
הנקודה היא שיש אינספור פעולות שאפשר לעשות בחדרים שמושכרים לפרקי זמן קצובים, וטוב שיש מי שחשב לספק לכם את האפשרות.

אם אתם מעסים פרטיים, מאמני כושר או מורים, יש לכם איפה לקבל לקוחות


אם אתם עוסקים במקצועות שדורשים מפגשים אישיים ושקטים עם לקוחות, ואין לכם אפשרות לשכור חללי עבודה יקרים, אתם יכולים לשכור חדרים לפי שעה במרכז, ולקבל את הלקוחות שלכם במקום שקט ואטרקטיבי.

בשורה התחתונה: מה יכול להיות יותר טוב מזה?


הזמנת חדרים למשך כמה שעות היא רעיון חדש יחסית, אבל הוא צובר פופולריות רבה היום. כי זהו מודל עסקי שלא רק שחוסך את הכסף שהייתם מתבקשים לשלם עבור שהות של יום מלא במלון, אלא מאפשר לכם גם את הנוחות לקבוע בעצמכם את תנאי השהות שלכם במלון.

 
ניווט באתר
לפי אזור
לפי קטגוריה