עמוד הפייסבוק שלנוgoogleplusinsta
כתבות

חדרים לפי שעה במרכז: כל מה שאתם צריכים לדעת

כשאתם מגיעים לאזור המרכז למטרות עסקים או בילוי, וזקוקים למקום שבו תוכלו להתרענן או לנוח קצת, בלי לשלם על חדר יקר באחד המלונות הרגילים, אתם יכולים לבחור חדר לפי שעה שיאפשר לכם מקום רגוע לשים קצת את הראש, להתקלח, להחליף בגדים ולצאת לעיסוקיכם כשאתם רעננים ונראים במיטבכם.

אז כן. הגיע הזמן לשלם על בילוי שמותאם בדיוק לצרכים שלכם, ולבחור חדרים לפי שעה בכל פעם שאתם רוצים לבלות עם אדם אהוב, או כשיש לכם פגישה עסקית חשאית, או שאתם רוצים לבלות עם כמה חברים ואין לכם חשק, או תקציב, לפאב, בית קפה או מסעדה.

בלי הפתעות או שירותים שאין לכם צורך בהם אבל אתם נדרשים לשלם עליהם

כשאתם מזמינים חדרים לפי שעה במרכז, אין לכם הפתעות של תעריפים או תשלומים על שירותים שאין לכם צורך בהם. אלו הם חדרים שמציעים אפשרויות לינה או שהות קצרה לשעתיים או שלוש שעות.

מה שזה אומר במונחים מדויקים יותר זה שאתם יכולים לבחור אפשרות מנוחה או שהות קצרה בכל מקום במרכז, במקום להיכנס למלון שמכריח אתכם לשלם על לילה וארוחת בוקר. בשיטת החדרים לפי שעה אתם משלמים בדיוק על מה שאתם מקבלים, במשך פרק הזמן שמתאים לכם.

חדרים לפי שעה: קצת היסטוריה ורקע

חדרים לפי שעה במרכז נועדו במקור לשמש כיעד לזמן קצר לאנשים שזקוקים לפרטיות. בעבר, זוגות צעירים רבים התגוררו בדירות משפחתיות מורחבות, ולא היו להם רגעים מיוחדים לבלות בפרטיות, כך שהם חיפשו מקומות אחרים.

במהלך תקופת הבועה הכלכלית בסוף שנות השמונים, ובתחילת שנות התשעים, חדרים לפי שעה הפכו כמעט לסמל סטטוס. בתי המלון פרחו והתחרות העסקית הייתה עזה, ועל מנת לעמוד בקצב הדרישות, מפעילי מלונות פתחו חדרים לפי שעה, כך שממש כמו באגדות, לקוחות עם העדפות שונות יכלו לקבל פתרונות הולמים להעדפות הנופש והבילוי שלהם.

חדרים לפי שעה היום: גם לעבודה, גם למשפחה וגם לבילויים

היום, חדרים לפי שעה במרכז עדיין פופולריים בקרב אנשים רבים, והם נחשבים גם כיעד תיירותי מבוקש, כאפשרות לינה זולה. במציאות שבה החיים עסוקים ומלאים במחויבויות של עבודה, לימודים וחיי משפחה, מתעורר הצורך בשינוי שיטות הנופש והבילוי, כמו גם בחלופה הולמת להזמנת חדרים למטרות עסקיות.

החדרים של רשת I-rooms פזורים בכל הארץ, ושיעורי התפוסה שלהם גוברים מדי יום, פשוט בזכות האפשרות לשהות בחדרים ללא הגבלה, בהתאם לזמנים שנקבעים באופן אישי על ידי האורחים.

אז אם אתם מחפשים מקום לברוח אליו עם בן או בת זוגכם, להשאיר את הילדים עם בייביסיטר או אצל סבא וסבתא, רק לכמה שעות אחר הצהריים, או שאתם מתגוררים במקום מרוחק והגעתם למרכז לבלות, חדרים לפי שעה במרכז הם התשובה לכל תרחיש שבו אתם מוצאים את עצמכם מחפשים חדר במלון, אבל לא רוצים לשלם על שירותים ומשך שהייה שאינם מתאימים לכם.

ניווט באתר
לפי אזור
לפי קטגוריה