עמוד הפייסבוק שלנוgoogleplusinsta
כתבות

כדי להפוך את השהות של האורחים שלנו לנוחה ונעימה ככל האפשר, כל אחד מהחדרים ברשת I-Room מאפשר ליהנות מחדרים ממש כמו בבתי מלון רגילים, עם ריהוט ואבזור בסיסיים, רק בלי ההכרח של התאמה לתכתיבים של שהות בחדרים לפרק זמן שלא בהכרח מתאים לכם.

כולנו היינו במצבים שבהם קשה לקבל קצת פרטיות בבית, במיוחד אם יש לכם ילדים מתרוצצים, שעם כל השמחה שהם מביאים איתם, גורמים לכם לחלום על כמה שעות של זמן איכות עם עצמכם. אפילו כשאתם מסתגרים בחדר שלכם, תמיד יש מישהו שדופק על הדלת ומבקש לאכול, לשתות או להחליף ערוץ בטלוויזיה.

אתם מתחילים לחפש שיטות לשנות את הנוף, ולמטרה זו בדיוק הוקמו חדרים לפי שעה בטבריה

לא משנה מה הסיבה, חדרים לפי שעה בטבריה הם האפשרויות הכי טובות שלכם אם אתם צריכים חדר לכמה שעות מבלי לרוקן את הארנק. יש לנו חדרים בכל הארץ, ובחלק מהערים יש לנו כמה סניפים. פשוט היכנסו לאתר, בחרו את החדר הרצוי שלכם, הזמינו אותו לפרק הזמן שמתאים לכם, וקבלו את השקט שחלמתם עליו.

כן, אנחנו יודעים, אתם לא הטיפוסים האלה שמרשים לעצמם להתנתק, כי מבחינתכם ניתוק זאת רק מילה נרדפת לחוסר מוסריות כללי. אבל בכל הכנות, חדרים לפי שעה בטבריה הם האפשרות הזולה והקלה ביותר למצוא קצת שקט ושלווה למשך שעה או שעתיים.

אם שותים לא נוהגים

אתם יכולים להיכנס ולצאת מהחדרים בזמנים שמתאימים לכם, ואפילו לשלב טיול או בילוי קצרים בעיר, כשאתם יודעים שיש לכם מקום לשים בו את הראש עד שהשפעת האלכוהול תפוג ותוכלו לנהוג בבטחה הביתה.

הזמינו לעצמכם שעתיים או שלוש בחדר, בלי לשלם על לילה שלם וארוחת בוקר, כשכל מה שאתם צריכים זאת הפוגה קצרה. חדרים לפי שעה בטבריה ממוקמים במרכז העיר, ואתם יכולים ליהנות מהנוף השונה, לשתות משהו, לנוח, להתקלח ולחזור הביתה עם כוחות מחודשים.

נוקטים בכל המאמצים כדי להפוך את השהייה שלכם לכמה שיותר נעימה

רשת I-Room מציעה חדרים זוגיים או פרטיים, והמחיר יהיה תמיד לפי שעה. אתם יכולים לבחור חדרים קטנים, גדולים, או אפילו צימרים. חדר האמבטיה צמוד עם מגבות ומוצרי טואלטיקה, ועם כל מה שאתם צריכים בשביל פשוט לנוח ולהירגע.

אם חדרים לפי שעה בטבריה רחוקים לכם מדי, יש לנו חדרים רבים בכל הארץ, והשיטה היא תמיד אותה שיטה: נכנסים ויוצאים כשרוצים, ולא משלמים על שום שירות שלא צריכים.

קונספט של מלון בוטיק

אם אתם מחפשים להתבודד למשך כמה שעות בחלל פרטי, תגלו ששיטת האירוח לפי שעה נתפרה במיוחד בשבילכם. בכל החדרים יש חיבור ל-Wi-Fi, תאורה נעימה, ארון בגדים, שולחן מתקפל, כיסא וכורסא, ומקום שקט שמאפשר לכם להתבודד או לעבוד קצת.

אם אתם בדרככם לטיול בצפון, למשל, והתעייפתם מהנהיגה הארוכה ממרכז הארץ, אתם יכולים להזמין חדרים לפי שעה בטבריה, לישון קצת על מיטה נוחה, להתקלח, להחליף בגדים, לאכול משהו ולהמשיך בדרככם כשאתם רעננים ומלאים באנרגיות מחודשות.

ניווט באתר
לפי אזור
לפי קטגוריה