עמוד הפייסבוק שלנוgoogleplusinsta
כתבות

חדרים לפי שעה מציעים שיטת בילוי בסגנון קצת אחר מהחופשות הרגילות בבתי מלון מהודרים. אז אם אתם צריכים כמה שעות של הפוגה מהחיים או מהעולם, או שאתם רוצים ליהנות מיום על החוף בלי לדאוג שיגנבו לכם את התיקים, ועם מקלחת טובה בסוף היום, חדרים לפי שעה בבת ים מציעים לכם שיטת בילוי בסגנון אחר.

אז תשכחו מזמני כניסה ויציאה ממלונות שהכול כלול בהם, כולל היין בלובי והמיני בר שחיסלתם בחדר. מספר גדל והולך של בתי מלון ברחבי העולם, ובשנים האחרונות גם בישראל, מספקים היום לאורחים את האפשרות להזמין חדרים על בסיס שעתי. כלומר, רק אתם קובעים מתי אתם נכנסים לחדר ומתי אתם יוצאים ממנו. וכן. זה עד כדי כך פשוט.

כי איכות החופשה תלויה רק בכם

אתם יכולים לנפוש באילת או בטבריה, ואתם יכולים להזמין חדרים לפי שעה בבת ים וליהנות מחוויית נופש אישית שמתאימה לכם. החדרים ברשת I-Room מציעים מערכות שלמות של חדרים נקיים, מצוידים ומאובזרים ומציאת החדר שמתאים לכם מעולם לא הייתה קלה יותר. פשוט נכנסים לאתר, בוחרים את האזור שאליו מעוניינים להגיע, מקליקים קצת על העכבר, ונכנסים לחדר.

אין תנאים נסתרים ואין אינטרסים מיוחדים לאף אחד מהצדדים, ובשנה האחרונה, מאות ישראלים בחרו את שיטת הנופש לפי שעה כשיטה המועדפת עליהם, ובצדק.

בתי מלון רגילים לעומת חדרים לפי שעה

הנוסחה היא פשוטה. רוב בתי המלון בדרך כלל גובים מחירים ליליים גבוהים יותר לשהייה בחדרים, לעומת חדרים לפי שעה בבת ים או בכל מקום אחר בארץ, שזמינים במחירים סבירים לחלוטין, ומאפשרים לכם להישאר בחדר לשלוש, חמש או אפילו שבע שעות, בהתאם לצרכים שלכם.

אז נכון, נחמד שיש בחדר המלון שלכם טלוויזיה ענקית, מיטת קינג סייז, שירות חדרים שזמין לפקודתכם עם כל המאכלים והמשקאות שאתם יכולים לדמיין, בריכה שאפשר להשקיף עליה מחלון החדר, או חדר כושר עם כל המתקנים הכי נוצצים שאתם מקפידים להתרחק מהם גם כשאתם לא בחופשה.

אבל מה שהרבה יותר נחמד זה לעצב את החופשה שלכם בדיוק כפי שחלמתם עליה

והיא יכולה להתרחש בבת ים, ברמת גן, בפתח תקווה או בנהריה. הנקודה נשארת תמיד חדה וברורה: אתם בוחרים מתי להיכנס לחדר ומתי לצאת ממנו, ומשלמים בהתאם. פר שהיה. בלי טריקים ובלי שטיקים.

ודרך אגב, החדרים מתאימים לא רק לחופשות. אם, למשל, אתם נמצאים במרכז ויש לכם עוד שלוש שעות נסיעה עד הבית, חדרים לפי שעה בבת ים או בכל מקום אחר במרכז, מאפשרים לכם לנוח לפני הנסיעה הארוכה, להתקלח, להחליף בגדים, לאכול ולשתות משהו, ולהמשיך בדרככם כשאתם רעננים ומסוגלים לנהוג ללא חשש. במילים אחרות, אחרי שתנסו פעם אחת את החדרים, תמצאו את עצמכם מכורים.

ניווט באתר
לפי אזור
לפי קטגוריה