עמוד הפייסבוק שלנוgoogleplusinsta
כתבות

כל אחד מאיתנו מייחל לפחות פעם או פעמיים בחודש שתהיה לו אפשרות לעצור הכול, לנוח, להתבודד ולבלות קצת זמן איכות עם עצמו או עם אדם אהוב.

לא תמיד יש לנו לאן לברוח, אבל תמיד יהיו לנו חדרים לפי שעה ברחבי הארץ, אליהם נוכל להימלט כדי לחדש את המצברים ולאסוף כוחות לקראת השיבה אל השגרה. אז אם אתם במרכז, ומחפשים מקום שקט להירגע בו, חדרים לפי שעה בבת ים ממתינים לכם.

כשנראה שיום העבודה לא יגמר לעולם

במקרים בהם יום העבודה שלכם עמוס פגישות ונראה שהוא לא יסתיים גם כשמגיע הערב, יש לכם אפשרות להשכיר חדר לפי שעה, כדי לנוח קצת, להתקלח ולהחליף בגדים, להתאוורר, ולצאת בכוחות מחודשים להמשיך העבודה.

השכרת חדרים לפי שעה בבת ים מאפשרת לכם גם לערוך פגישות עסקיות במיקום פרטי ומבודד, או אפילו לשכור חדר מרווח שיאפשר לכם לקיים סדנה או כנס למספר משתתפים, בלי העלויות המטורפות שנלוות להשכרת מקומות מקצועיים ומפוארים לעריכת כנסים.

מגוון החדרים של רשת I-Room פרושים ברחבי הארץ והיתרון העיקרי של שיטת אירוח זו הוא שאפשר להזמין חדרים גם בהתראה קצרה, ולכל פרק זמן שדרוש לכם.

ציוד וריהוט בסיסיים, אבל אווירה של מקום שהוא רק שלכם

כמו כשהייתם ילדים וחלמתם שיהיה לכם מקום סודי כזה, שהוא רק שלכם ושבו אף אחד לא יוכל למצוא אתכם. זה מה שמחכה לכם עם הזמנת חדרים לפי שעה בבת ים, רק במונחים של מבוגרים. החדרים כוללים מקלחת, מיטה, שידה, כורסא, טלוויזיה, שולחן וכיסא, וכל מה שאתם צריכים בשביל פשוט לנוח קצת.

אז גם אם במבט ראשון זה לא הפאר וההדר שתמצאו במלונות יוקרתיים, יש לכם מקום שהוא רק שלכם, לשעתיים או שלוש שעות, ואתם יכולים לעשות בזמן הזה כל מה שרק תרצו, כולל להגשים את החלומות מהילדות.

אוכלים את העוגה ומשאירים אותה שלמה

יתרון משמעותי נוסף של הזמנת חדרים לפי שעה בבת ים הוא שאתם יכולים להסתלק פתאום מהחיים למשך כמה שעות, בלי שאף אחד ירגיש. כלומר, אתם לא נוסעים במשך שעות ארוכות לקצה הארץ, אלא נשארים בסביבה, בלי לקחת בה חלק באמת.

כלומר, אתם כאן אבל אתם לא ממש כאן. ליד הבית והמשרד, אבל מנותקים מהם. נהנים מהשקט והבדידות אבל יכולים לחזור אל החיים בכל רגע. אוכלים את העוגה ומשאירים אותה שלמה לגמרי.

הרי בשביל מה כתבנו את זה?

כי אם אתם חולמים על כמה שעות שאתם יכולים לבלות רק עם עצמכם או עם מישהו שאתם ממש אוהבים, ולהרגיש שהעולם נעצר קצת, בלי המולת המשפחה או העבודה, עכשיו אתם יכולים להתפנק עם חדרים לפי שעה בבת ים, בלי לנסוע במשך שעות ארוכות או אפילו לטוס לארץ אחרת.

החדרים כאן, ממש לידכם, ואתם יכולים להזמין אותם לכל פרק זמן שדרוש לכם, כך שאין סיבה להחמיץ את כל הטוב הזה.

ניווט באתר
לפי אזור
לפי קטגוריה