עמוד הפייסבוק שלנוgoogleplusinsta
כתבות

לפעמים כל מה שאתם צריכים מחדר בבית מלון זה פשוט חדר נעים שיש בו מיטה, ריהוט בסיסי, מקלחת טובה, ומצעים ומגבות נעימים. לא משנה מה הסיבה שלכם לבחירת חדרים לפי שעה באשקלון, תמיד כיף לגלות שאתם יכולים להיכנס לחדר ולצאת ממנו בתנאים שלכם.

כן. גם אם אתם צריכים אותו לשעה או שעתיים וגם אם אתם זקוקים לחדר למשך הלילה. אפשר לבצע את הזמנת החדר באמצעות אתר I-Room, להיכנס לחדר במועד שקבעתם ולצאת ממנו לאחר פרק הזמן שדרוש לכם. הנה איך עובדת שיטת חדרים לפי שעה באזור אשקלון.

סקרנים להבין מה זה בדיוק חדרים לפי שעה?

השיטה פשוטה. אם אתם מגיעים לאזור אשקלון כדי ליהנות מהחופים המרהיבים של העיר, או שאתם רוצים לבלות במסעדה או בר נחמד, ולא מעוניינים לנהוג הביתה אחר כך.

בשיטה זו, אתם יכולים לבחור חדרים לפי שעה באזור אשקלון, סמוך למקום הבילוי או פגישת העסקים שלכם, וליהנות משהות בחדר בדיוק כפי שהייתם עושים אילו הייתם זקוקים לחדר בבית מלון רגיל, רק בלי העלויות הגבוהות שכוללות שירותים שלאו דווקא דרושים לכם. זוהי התשובה של חברת I-Room לשיטת נופש אחרת.

מה הרעיון מאחורי שיטת הנופש לפי שעה?

השיטה נולדה בעקבות ההבנה שאנשים מבקשים היום לצאת לחופשות קצרות בתנאים שלהם, כשלא תמיד יש באפשרותם לעמוד במחירים הגבוהים של מלונות רגילים, ויותר מזה, לא תמיד הם יכולים להרשות לעצמם לצאת לחופשה ארוכה שכוללת לילה אחד לפחות כפי שמכתיבים תנאי השהות במלונות אחרים.

לא. הם רוצים להשאיר את הילדים עם סבא וסבתא או עם בייביסיטר, ולהגיע לאשקלון המהממת לחופשה של כמה שעות. אז היום זה אפשרי.

אין דבר כזה "הכול כלול" אבל יש את כל מה שאתם באמת צריכים

יד על הלב: כמה פעמים באמת ניצלתם את כל אפשרויות המוצעות בשיטת "הכול כלול" כששילמתם מחירים גבוהים על חדרים בבתי מלון רגילים? אז נניח ששתיתם עוד משקה בבר, וקניתם עוד ארטיק לילד, ואכלתם קצת יותר מהבופה. נהדר.

אבל אחרי יום או יומיים אתם מגלים שמיציתם את השפע, ועכשיו כל מה שאתם רוצים זה להיכנס לחדר ולישון קצת, או להיות בשקט עם עצמכם או עם אדם אהוב. אז זה בדיוק מה שמחכה לכם עם בשיטת החדרים לפי שעה.

כלומר, אם יש לכם את האומץ להיות כנים לחלוטין עם עצמכם

ואם אתם מבינים מה באמת אתם צריכים מהחופשה שלכם, תוכלו לקחת את המשפחה, כולל הילדים, לשכור כמה חדרים לפי שעה באזור אשקלון, וליהנות מבילוי משגע בחופים, במסעדות, בפאבים ובמרכזי הבילוי המשגעים של העיר, בלי לשבור שום תוכנית חיסכון. להיפך. עם הכסף שחסכתם, תוכלו אפילו לבלות קצת יותר.

ניווט באתר
לפי אזור
לפי קטגוריה