עמוד הפייסבוק שלנוgoogleplusinsta
כתבות

חדרים לפי שעה, כשמם כן הם, מאפשרים לכם לקבוע בעצמכם מתי אתם רוצים להיכנס לחדר במלון, ומתי לעזוב אותו.

אם אי פעם הרגשתם אשמה על הצורך לבלות כמה שעות לבד כל שבוע, כדאי שתכירו את הראיות המדעיות שמוכיחות שאנשים שמבלים זמן איכות עם עצמם, טובים יותר בפתרון בעיות, מפתחים את יכולות העצמאות שלהם, ונחשבים ליצירתיים יותר מאנשים שמוקפים באחרים כל הזמן.

שיטה שמתחשבת בצרכים שלכם

לא משנה כמה תנסו לשכנע פקידי קבלה במלונות רגילים שאתם צריכים חדר רק לשלוש או ארבע שעות, המחיר שתתבקשו לשלם יהיה תמיד על שהות של לילה וחלק מהבוקר. אבל בשיטת חדרים לפי שעה, אתם מחליטים על פרק הזמן שאתם רוצים להשתמש בחדר, בלי לשלם על שום שירותים שקיבלתם, למרות שלא ביקשתם.

זה הקו המנחה את הנהלת רשת I-Room, שמבינה שהעולם השתנה, והיום אנשים רוצים להיות מסוגלים להחליט בעצמם איך נראית החופשה שלהם, ובמיוחד כמה זמן היא נמשכת. חדרים לפי שעה מאפשרים לכם מקום מפלט להתבודדות עם עצמכם, או עם אדם אהוב.

מתרחקים קצת וחוזרים מהר

אתם יכולים אפילו לנהל פגישה עסקית חשאית, או לצאת לבילוי בעיר, לשתות את כל האלכוהול שאתם רוצים, בלי לחשוש מנהיגה. פשוט נכנסים לחדר, ישנים קצת, מתרעננים, וחוזרים הביתה. באמת שאין לנו את זה ביותר קל ופשוט.

אז אם המולת החיים בבית, במשרד או בעיר מתחילים להעיק עליכם, אתם יכולים להתרחק, אבל להישאר קרוב. חדרים לפי שעה מאפשרים לכם לקחת את פסק הזמן שכל כך נחוץ לכם להבהרת המחשבות ובילוי זמן איכות עם עצמכם.

אחר כך אתם יכולים לשוב לשגרה בלי לעזוב אותה לגמרי. אף אחד לא ירגיש שנעדרתם, אבל כולם ירגישו באנרגיות החיוביות שמציפות אתכם ומשפיעות לטובה גם על הסביבה שלכם.

יום מלא בפגישות עבודה

נניח שמחכה לכם יום עמוס בפגישות עבודה, וכל פגישה חשובה. אתם רוצים להיראות במיטבכם בלי להגיע לפגישה מזיעים או מתנשפים. חדרים לפי שעה מאפשרים לכם מקום להניח בו את התיקים והמסמכים החשובים של כל פגישה, בלי ששום דבר ילך לאיבוד.

אתם יכולים להתקלח, להחליף בגדים ולהגיע לפגישה הבאה כשאתם נראים מקצוענים ורגועים במקום מותשים ולחוצים.

התרומה הצנועה שלכם לבטיחות בדרכים

אם, למשל, אתם נמצאים בדרכים והתעייפתם מהנהיגה, יש לכם מקום שמאפשר לכם להניח את המטען, להתקלח, לנוח קצת ולהמשיך בדרככם כשאתם רעננים, בלי הסכנות של נהיגה בעייפות.

באתר של רשת I-Room תוכלו לבחור מבין כל החדרים הפזורים ברחבי הארץ, להזמין לעצמכם את החדר שבחרתם, בקלות ובדיסקרטיות, והחדר מחכה לכם.

בשורה התחתונה, כל אחד צריך קצת זמן לעצמו

וברשת חדרים לפי שעה של I-Room מבינים היטב את הצורך הזה. כשאנשים מנסים למנוע את המחשבות והרגשות שלהם באמצעות שהייה בחברת אחרים כל הזמן, הם לא מאפשרים לעצמם את ההזדמנות למצוא את דרכם בחיים.

לכן, ומסיבות רבות אחרות, שכולן מקובלות ומובנות, מומלץ למצוא את הזמן לבילוי זמן איכות לבד או עם אנשים אהובים באמת. בגישה זו, אתם מפתיחים את היכולות להיות חכמים וחזקים יותר מאנשים שנמשכים לכיוון ההמונים.

ניווט באתר
לפי אזור
לפי קטגוריה