עמוד הפייסבוק שלנוgoogleplusinsta
כתבות

נתוני ההזמנות של חברת I-room מעידים שהתשובה היא כן. בגדול ובהחלט. שיטת האירוח שלנו הורידה את המבוכה האופפת הזמנת חדרים לפי שעה, ולקחה את התחום למקום אחר לגמרי.

אנחנו מבינים שזה לא כזה כיף גדול לשאול את פקידת הקבלה של מלון יוקרתי או סתם רגיל, אם אתם יכולים לשהות כמה שעות אחר הצהריים או בערב. נקודת ההנחה האוטומטית של פקידת הקבלה (ושל אנשים רבים בכלל) תהיה שאתם רוצים את החדר למטרות רומנטיות (נניח) והיא תסתכל עליכם בהתאם.

אתם תהיו נבוכים משתי סיבות: אחת, המפגש העסקי, שלשמו אתם זקוקים לחדר לכמה שעות, מקבל עכשיו אופי נורא, ואתם לא יכולים לארח את הלקוח שלכם בחדר במלון לפרק הזמן הדרוש רק לפגישה שלכם. הסיבה השנייה מביכה אפילו יותר. אתם מסומנים ברמה שממש לא התכוונתם אליה.

חדרים לפי שעה מונעים את הכאב הכרוך בשיטת בילוי זו
החדרים לפי שעה המוצעים על ידי רשת I-room פרושים בכל הארץ, והמונים כבר ביקרו בהם והשתמשו בהם בדיוק לצרכים המועדפים עליהם. אין צורך יותר לגלוש באתרים של מלונות על מנת לבדוק את הזמינות של חדר במלון בעיר מסוימת בתאריך מסוים. אין צורך יותר להיכנס לחדר בשעה מסוימת ולפנות אותו בדיוק בשעה שהתבקשתם.

  לא. היום, חדרים לפי שעה מאפשרים לכם לשכור חדרים ברמה של בית מלון, ולעשות בהם ככל העולה על רוחכם. אף אחד לא מסתכל עליכם, ובטח שאף אחד לא שופט אתכם. זה הזמן שלכם. אז חשוב שתנצלו אותו היטב.

 זוהי שיטה טובה לשהות במלון בלי לשהות בו באמת. אם אתם נמצאים רק במרחק קצר, למשל, משדה התעופה, ויש לכם כמה שעות "להרוג" לפני הטיסה שלכם, למה שלא תנוחו כמו שצריך?

אז אם זוהי שיטת הבילוי המועדפת עליכם, יש לנו כמה חדרים לפי שעה שתרצו
כך שאתם יכולים להיכנס לפרופורציה, ולהבין שהזמנת חדרים לפי שעה יכולה להיות פתרון טוב לשלוש שעות או אפילו לשעה. אנחנו זמינים לשירותכם באמצעות האתר, ולכל מידע אחר שדרוש לכם.

 ברוב הרשתות של בתי המלון אתם מתבקשים להסתגל לדרישות המלון, במונחים של צרכים, טעם ואורח חיים. אבל שום בית מלון אינו גמיש לגבי פרק הזמן שבו אתם יכולים לשהות בחדר, במיוחד לא אם אתם צריכים אותו לכמה שעות בלבד.

זוכרים כשהייתם בני 16 ולימדו אתכם שיש חוקים לכל דבר ומצב בחיים?
אז זהו. שאנחנו כאן כדי לשבור את החוקים, אבל את כולם. כמו שהחיים הם לא חוזה שחשוב לקיים אותו עם כל אדם שפוגשים בחיים, כך גם לא מוכרחים לקחת כל עסקה שכל בית מלון מציע לכם. זו הדרך שלכם להצהיר על הבחירה שלכם בשייטת הבילוי המועדפת עליכם.

 כי החיים קצרים ואם משקיעים כל רגע בציות לחוקים והתנהגות נאותה בדיוק על פי כל הכללים, מגלים, מהר מאוד, ולפעמים קצת מאוחר מדי, שהרבה חוויות מעשירות ומפרות, הוחמצו. סתם, בלי שום סיבה מיוחדת. אל תיתנו לזה לקרות לכם.

 

ניווט באתר
לפי אזור
לפי קטגוריה