עמוד הפייסבוק שלנוgoogleplusinsta
כתבות

למקרים בהם אין לכם צורך בחדר בבית מלון קלאסי או אפילו מפואר, וכל מה שאתם צריכים זה חדר שאפשר להיכנס אליו, נניח, בשש בבוקר ולצאת ממנו בשלוש אחר הצהריים של אותו יום, עכשיו אתם יכולים.

חדרים לפי שעה בתל אביב מציעים את הטוב שבכל העולמות, ואתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שיש מקום נעים ונוח שמציע כל מה שבית מלון רגיל מציע, רק בתנאים שלכם. בואו נראה איך זה עובד.

כל הטוב של העיר במרחק קצר מכם

כשאתם מגיעים לעיר למטרות בילויים או מפגשים עסקיים, יש לכם אפשרות לשכור חדר לפי שעה, שהוא מושלם בדיוק למטרות אלו. אתם יכולים לנוח קצת, להתקלח, להחליף בגדים, לשתות קפה ולצאת לעיסוקיכם, כשאתם קרובים לכל הפעילויות.

רשת I-Room מאפשרת לכם לשכור חדרים למספר שעות, ולמרות שלא תיהנו משירות חדרים או בריכה מפוארת במתחם המלון, תוכלו להזמין חדר עם מיטה חמה ונוחה, מקלחת מפנקת, כורסה, שולחן וכיסא, וכל מה שאתם צריכים כדי להתארגן לקראת היציאה שלכם לעיר ללא הפסקה, או אפילו להתבודד ולהימלט מהמולת הבית או העבודה.

כמו במלון בוטיק רק קצת יותר בסיסי

חדרים לפי שעה מציעים כל מה שמציע מלון בוטיק קטן, רק שאם אין לכם צורך בחדר ללילה שלם עם ארוחת בוקר, יש לכם אפשרות להזמין חדר שמתאים בדיוק לצרכים שלכם. אפשרויות אירוח קצר מועד מאפשרות לכם גם לבלות עם אנשים אהובים כמעט בכל שעה של היום או הלילה, בכפוף לזמינות החדרים.

יתרונות נוספים אך משמעותיים הם שאף אחד לא מסתכל עליכם במבט מוזר ואין צורך שתירשמו בשמות בדויים. אף אחד לא מתעניין במטרות שלשמן אתם זקוקים לחדר, וכל עוד פיניתם אותו בשעה שנקבעה מראש, אתם רשאים לבלות את זמן ההפוגה שלכם, בדיוק כפי שחלמתם.

החופש לברוח

בואו לא נעמיד פנים. כולנו זקוקים למקום מפלט שבו נוכל להיות בדיוק מה שאנחנו. לנוח בחופשיות מוחלטת, לחשוב קצת, לכתוב קצת, לישון בשקט, להתכונן לפגישה עסקית חשובה או אפילו סתם לבהות. מה יש. כך שגם אם אתם תושבי העיר, תוכלו לשכור חדרים לפי שעה בתל אביב, שמצוידים בריהוט ובציוד הבסיסי, ומתאימים בדיוק למטרותיכם.

החדרים נקיים ומסודרים, יש בהם מראה, מיטה, ארון, שידה, שולחן, כיסא, כורסא, מצעים, מגבות, ואביזרי רחצה. תוכלו להשתמש בחדרים כדי לבלות עם בני זוג אהובים או עם האדם שאתם הכי אוהבים, אתם. כי אין אדם שלא חלם על האפשרות לברוח קצת לכמה שעות מהשגרה, ולחזור אליה עם כל הכוחות המחודשים.

אין חסרונות אבל יש שפע יתרונות

חדרים לפי שעה בתל אביב מאפשרים לכם להרגיש כאילו אתם גיבורים של איזו אגדה מקומית. אנשים רבים כבר הפנימו את שפע היתרונות וכמעט אפס החסרונות שיש לשיטת אירוח זו, והם ממלאים את המלונות של רשת I-Room בכל הזדמנות ובכל פעם שהם זקוקים לחדר בקרבת מקום לפעילויות או אטרקציות בעיר שאליה הם מגיעים.

במקרים אחרים, תוכלו להזמין חדר שיאפשר לכם לשבור את השגרה מבלי לפגוע בה למשך פרק זמן ארוך מדי.

ניווט באתר
לפי אזור
לפי קטגוריה