עמוד הפייסבוק שלנוgoogleplusinsta
כתבות

הזמנתם חדרים לפי שעה: עכשיו מה?

כשאתם מזמינים חדרים לפי שעה ברשת I-rooms, החדר שבחרתם, בכל מקום בארץ, מחכה לכם לאחר תהליך קצר ופשוט של הזמנת החדר דרך האתר. בלי להזמין שלושה חודשים מראש ובלי להתבשר שהחדר שאתם מעוניינים בו תפוס ויתפנה, אולי, לקראת החגים.

הרעיון של חדרים לפי שעה נולד אצלנו לאחר שיותר מדי אנשים שאלו אותנו: "אנחנו מעניינים להזמין חדר במלון רק לכמה שעות. למה אנחנו צריכים לחכות לו חודש או יותר?"

התשובה הקצרה היא שאתם ממש לא צריכים לחכות כל כך הרבה זמן לחדר שאתם רוצים לבלות בו עכשיו

לאחר הזמנת החדר, תוכלו להיכנס אליו בכל עת שתרצו. אפילו ל-12 שעות בלבד, ואפילו לשעתיים. רוב האורחים שלנו מעדיפים את שיטת הבילוי הקצרה שמאפשרת להם להשתמש בחדרים שלא כוללים שירותים ופינוקים, שלמרות שהם מדהימים, מבחינתם הם מיותרים.

חדרים לפי שעה זמינים באופן מידי ומתאימים בדיוק לצרכים שלכם, וזוהי חלופת בילוי איכותית שמתאימה לאנשים שאין להם רצון, יכולת או צורך בשהות במלון ללילה או שני לילות או יותר.

אם אתם רוצים להתבודד בחדר במלון למשך שעתיים או שלוש, או לבלות במקום פרטי עם אדם אהוב, חפשו את החדרים שמתאימים לכם, שפזורים ברחבי הארץ, והזמינו את החדר שמתאים לכם. זה אומר בדיוק מה שאתם חושבים שזה אומר. כשאתם מזמינים חדר לכמה שעות, בשיטה אמינה ומאובטחת, אתם מעצבים בעצמכם את החופשה שמתאימה לכם.

ניסיתי להזמין חדר לכמה שעות במלון רגיל אבל לא קיבלתי אישור. למה?

כי בתי מלון רגילים לא ערוכים לשהות קצרה של אורחים, ומכיוון שרוב האנשים שמחפשים חדרים בבתי מלון מסכימים עם מדיניות אירוח נוקשה זו, אין אישור לשהות בחדר במלון לפרק זמן שהוא פחות מלילה. מה שאומר שבשיטה זו, רוב החדרים תפוסים כמעט כל הזמן. אבל בשיטת חדרים לפי שעה אתם יכולים לנשום ולהירגע במקום נעים שהוא רק שלכם.

עכשיו כל מה שאתם צריכים לעשות זה להעז להגשים את החלומות שלכם. פשוט בדקו את החדרים שלנו, מצאו את החדר שמתאים לכם, והיכנסו אליו. אפילו עכשיו. תוכלו לישון קצת במקום שקט, ולקום כמו חדשים ולהמשיך בעיסוקיכם הרגילים.

תודה שקראתם את המאמר הזה!

אנחנו מקווים לראות אתכם שוב בקרוב באתר I-rooms, כי אחרי שתנסו פעם אחת את שיטת הזמנת חדרים לפי שעה, לא תוכלו לחכות עד שתחזרו שוב אל החדר הפרטי, השקט, האינטימי והנעים שלכם. ועוד משהו שחשוב שתמיד תזכרו: רק אתם קובעים איך מתאים לכם לבלות את פסק הזמן שאתם לוקחים לעצמכם מהחיים.

אין שום סיבה לבלות בשיטת "הכול כלול", על כל הקסם שטמון בה. כי אם מה שאתם צריכים זה מקום מנוחה לכמה שעות, אף אחד לא יכול להכריח אתכם לשלם על שירותים שממש אין לכם צורך בהם.

ניווט באתר
לפי אזור
לפי קטגוריה