עמוד הפייסבוק שלנוgoogleplusinsta
כתבות

רשת I-Room מפעילה אתר ידידותי למשתמש, שמאפשר לכם למצוא חדרים לפי שעה בכל אזור בארץ. תוכלו לגשת לאתר או להשתמש באפליקציית הטלפון החכם שלכם, לבחור את החדר באזור שמתאים לכם, ולבצע הזמנה בקלות ובמהירות.

אתם תופתעו לגלות את המגוון העשיר של החדרים והצימרים שיש לנו ברחבי הארץ, שמאפשרים לכם לצאת לחופשה קצרה מעכשיו לעכשיו.

לפעמים זה כל מה שאתם צריכים

כמו למשל כשאתם נמצאים באזור מסוים בארץ, וזקוקים לחדר במלון למשך כמה שעות במהלך היום או בלילה.  זה בדרך כלל נכון אם למשל נחתתם בלילה מטיסה ארוכה ויש לכם עוד כמה שעות נסיעה עד שתגיעו הביתה.

או להיפך, אם הגעתם לשדה התעופה וגיליתם שיש לכם עיכוב ארוך בטיסה, יש לנו חדרים להשכרה לכמה שעות באזור נתב"ג, שמאפשרים לכם להעביר את הזמן במנוחה, להחליף בגדים, להספיק קצת עבודה, ולצאת לטיסה שלכם בלי להיות מותשים.

לא נוהגים בלי שנחים

אחת הבעיות שאנשים נתקלים בהן לעתים קרובות היא נהיגה למשך שעות ארוכות, מהצפון או הדרום, במיוחד במשך הלילה, כשאתם מחפשים מקום שאפשר לשים בו את הראש ולנוח קצת לפני שאתם ממשיכים בנהיגה.

זה יכול להיות יקר לשלם ללילה במלון, במיוחד כשרוב בתי המלון לא מאפשרים לכם להיכנס לחדר בשעות מאוחרות של הלילה. אבל עם החדרים שלנו, אין את המגבלות האלה. פשוט בוחרים את החדר באזור שלכם, ונכנסים ויוצאים ממנו בזמנים שאתם קובעים.

חופשה קצרה

אתם יכולים אפילו לבחור חדרים להשכרה לכמה שעות אם אתם רוצים לצאת לחופשה קצרה, בהחלטה של רגע. תוכלו ליהנות מכל הציוד והריהוט שמוצע לכם בבתי מלון אחרים, רק במחירים זולים יותר.

כלומר, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את העיר או החוף בארץ שבו אתם רוצים לבלות קצת, ולהשתמש בחדר ששכרתם כמקום להניח בו את התיקים, להתקלח, להחליף בגדים, לנוח קצת ולצאת לחופשה שלכם עם תקציב גדול יותר בזכות הכסף שחסכתם על חדר יוקרתי.

תנסו להזמין חדר לכמה שעות בהילטון. נראה אתכם

החדרים במלונות מהסוג הזה זמינים לפרקי זמן קבועים ואין אפשרות השכרת חדרים לכמה שעות. במצב כזה, אתם מוצאים את עצמכם משלמים מחיר מלא על חדר ושירותים שעד כמה שהם מפתים ומהנים, הם לא המטרה שלשמה בחרתם את החופשה.

נניח שאתם רוצים לבלות כמה שעות על שפת הים ולהשתמש בחדר כדי לנוח בו קצת לפני שאתם חוזרים הביתה. למה שתשלמו על לילה שלם עם ארוחת בוקר?

בשורה התחתונה, לא משנה איפה אתם בארץ, יש לנו חדרים בשבילכם

פשוט היכנסו לאתר I-Room ובחרו את החדר באזור בארץ שמתאים לכם, לפרק הזמן שדרוש לכם, ולא דקה אחת מעבר. באתר תמצאו את רשימת החדרים או הצימרים הפרושים בכל הארץ, במחירים שידהימו אתכם.

ניווט באתר
לפי אזור
לפי קטגוריה