נמצאו 0 צימרים באזור שלך!
צימרים לפי אזור
בחר אזור

צימרים לפי שעות בצפון

על הטרנד של חדרים בצפון לפי שעה בשנים האחרונות...

אין זה עניין חדש וזה שנים כבר שאנחנו יודעים על כך שישנם חדרים בצפון לפי שעה (ובאזורים שונים ברחבי הארץ( אך בטח אתם שואלים את עצמכם מהם חדרי אירוח בצפון, האם אלו צימרים בצפון? האם מדובר בחדרים במלון או שאלו סוויטות.

 

אז אין כל ספק שהמגוון הוא רחב, ישנם בעלי צימרים ובקתות עץ שמפעילים את הצימרים שלהם גם כצימרים לפי שעה, ישנם סוויטות וישנם חדרי אירוח ברמה פשוטה יותר לזוגות שמחפשים פינה לרומנטיקה, חדר אירוח דיסקרטי ומבודד, לכמה שעות של אהבה ושלווה.


חדרים בצפון לפי שעה מציעים עבור מי שבאים להתארח בהם הזדמנות לבילוי אינטימי ובעיקר – דיסקרטיות. ולא מתוך המקום של מערכת יחסים אסורה אלא מהמקום של להעניק שלווה עולמית לנופשים, שיוכלו לבלות בצימר ללא כל דאגה, ללא כל הפרעה.

צימרים מטבעם בנויים באופן אשר מבטיח למי שמתארחים בהם אינטימיות. אולם בעבור זוגות המחפשים מפלט למשך כמה שעות בלבד – חדרים בצפון לפי שעה מספקים פתרון אידאלי.

אולם זה לא רק ההזדמנות – יתרונות התחרות בתחום 
אז אנחנו כבר יודעים זמן רב על קיומם של חדרים בצפון לפי שעה, אולם ככל שחולף הזמן, חדרים בצפון לפי שעה הופכים להיות יותר ויותר פופולאריים. בעקבות הביקוש אחר חדרים בצפון לפי שעה, כך גם ההיצע גדל, ולא רק ההיצע אלא גם טיב ההיצע. כיום חדרים בצפון לפי שעה מתחרים אלה באלה באיכותם, בעיצובם ובשירותים הנוספים שניתנים להם – או בהיעדרם, כדי לספק לזוגות המתארחים בהם את מלוא הפרטיות והאינטימיות שאפשר. 

 

והפרט הכי חשוב לכם הנופשים הוא עלות הנופש, צימרים לפי שעה לא יחייבו אתכם על מחיר לילה או ידרשו מכם מינימום של שתי לילות, תוכלו להגיע לכמה שעות וכשנמאס לכם לעזוב, התשלום יהיה ביחס למספר השעות בהם ביליתם חופשה מהנה.

נוסף על כל האמור, הרי שחדרים בצפון לפי שעה נהנים מהיתרון הנובע ממיקומם – בדרך כלל במקום מרוחק ואינטימי בעצמו וכשאתם מוקפים באחד מחבלי הארץ היפים ביותר והירוקים ביותר שיש בארץ. צימרים בצפון לפי שעה מציעים בריחה אמתית, גם במובן של המיקום ומאפשרים לכם לברוח בסטייל ובתוך הפסטורליות שהצפון יודע להציע למבקרים בו.

אם תחליטו לשלב טיול בצפון עם החופשה, תהנו עוד יותר, מנופים ואטרקציות מיוחדים, מסעדות ומרכזי בילוי וקניות רבים.

קרא עוד