נמצאו 0 צימרים באזור שלך!

מודיעין- נתב''ג

אם אתם מגיעים בשעת לילה מאוחרת, ואין מי שיאסוף אתכם חזרה או שאולי בא לכם להאריך את החופשה עוד קצת...הנה לכם פתרון מושלם, צימרים במודיעין.
אז אמנם מודיעין היא לא עיר תיירותית אך היא נקודת מפגש בין ירושלים לתל אביב,  המספקת מענה להרבה אנשים שמחפשים פינה שקטה לנופש קרוב למרכז אך עדיין פסטורלי ושקט, מקום לבלות בו בשלווה.
מה יש לעשות במודיעין?!
אז מודיעין היא עיר שתוכננה להיות עיר מרכזית בין תל אביב לירושלים, אך התכנית לא כל כך יצאה לפועל ומודיעין נחשב עיר יחסית כבויה, זאת אומרת אין בה אזור תעשייה מפותח ואפילו לא מרכזי קניות ובילוי גדולים.
אך בשנים האחרונות בעקבות הביקוש לאירוח ונופש במודיעין, החיפוש אחר מקום נופש רחוק מכל הרעש של תל אביב אך עדיין במרכז, מודיעין התפתחה והוקמו בה מרכזי תרבות שונים כמו לדוגמה פארק אקסטרים מודיעין, מתקני ספורט שונים, היכל התרבות, בית האמנים ועוד...

ומעבר לכך, הקרבה של מודיעין לנמל תעופה בן גוריון רק מוסיפה לו תבלינים כיוון שאם זה לאחר טיסה או לפני טיסה אתם זקוקים לכמה שעות של שקט ומנוחה תוכלו למצוא צימרים לפי שעה במודיעין, להשכיר לכמה שעות של רגיעה וניתוק ולהמשיך בשגרה.

צימרים במודיעין תוכננו ועוצבו לאירוח זוגות, לרוב לא מדובר בצימרים למשפחות אלא צימרים יוקרתיים ורומנטיים לזוגות ולכן ישנה הקפדה על הפרטים הקטנים כמו ג'קוזי מרווח ומפנק, מיטת אפריון או KING SIZE, פינות ישיבה ומערכת שמע לבילוי מהנה והאזנה למוזיקה.

את הצימרים במודיעין תוכלו להשכיר על בסיס שעה אך גם ללילה, אם מתחשק לכם להתנתק מהשגרה ולהתפנק בסוף שבוע רומנטי לא רחוק מהבית, זו התשובה, צימר יוקרתי לחופשה זוגית, עם כל הפינוקים הנחוצים לכם לחופשה מהנה וכמובן, במרחק נסיעה קצר, ומעבר לכך, בדיסקרטיות ואינטימיות, בלי שאף אחד יפריע, במקום פסטורלי ושקט, עם אוויר ונופים, רק אתם זוג אוהבים....
 
לרוב אלו המגיעים לצימרים במודיעין ובטח לצימרים לפי שעה לא מחפשים אטרקציות ומקומות בילוי אלא רק את הפינה השקטה להתאהב ולהירגע בה.
אז אם גם אתם מחפשים פינה שקטה להתרגש בה, אם אתם מחפשים צימרים באזור ירושלים כדי לנוח ולהירגע, לאחר הטיול בעיר הקודש, או אולי מגיעים לאזור לפגישת עסקים או שאפילו אם יום כיף זוגי אתם מתכננים – צימרים במודיעין יספקו לכם את התשובה, לכמה שעות או על בסיס לינה.
קרא עוד