נמצאו 0 צימרים באזור שלך!

אשתאול

צימר באזור ירושלים


בטח לא פעם חיפשתם צימר באזור ירושלים בתקווה למצוא איזה שהיא בקתת עץ כמו זו שאתם מכירים בצפון, כי האירוח בצימרים הרבה יותר נוח ואינטימי, אם זה לנופש משפחתי ובטח אם מדובר בנופש זוגי.

 

אז אמנם צימרים בירושלים קצת יותר קשה למצוא והמגוון הוא לא רחב אבל אם תחפשו צימרים באזור ירושלים תוכלו למצוא מגוון צימרים במושבים ובישובים הסמוכים לירושלים, כמו למשל מושב אשתאול.

 

מושב אשתאול הוא מושב שנמצא צפונית לירושלים ולבית שמש, והוקם בשנת 1949 עם תום מלחמת  העצמאות.

בתחילת דרכם היו תושבי אשתאול מתפרנסים מיערנות, בשילוב עם הקרן הקיימת לישראל אך עם השנים התפתחה חקלאות במושב וגידול עופות מטילות בלולים ועם השנים ככל שהמושב התפתח וגדל, החלו הצעירים להקים צימרים באשתאול, ולכן מתפרנסים גם מתיירות פנים וממקצועות חופשיים בימים אלו.

 

מושב אשתאול הינו מושב פסטורלי, הטועם מהנוף הקסום של האזור, האוויר הצלול בשילוב עם שטחי חקלאות, נוף ירוק ובעיקר שקט ושלווה ולכן אם את זה אתם מחפשים, בואו לחופשה.

את הצימרים באשתאול תוכלו להשכיר על בסיס לינה, אירוח יומי או גם בחיפוש אחר צימרים לפי שעה.

 

אם לדוגמא אתם רוצים להגיע לטייל בירושלים אך לא רוצים לעשות את הדרך חזרה מותשים ועייפים תוכלו להשכיר לעצמם צימרים באשתאול, לנוח ולהירגע בהם לאחר הטיולים, אם זה יום הולדת או יום נישואין ואתם מחפשים חוויה מקורית ומהנה, זו גם התשובה, טיול בעיר הבירה, עיר הקודש ולסיום טעימה מנופש יוקרתי.

ישנם מקרים רבים בהם תוכלו לחפש צימרים לפי שעה, ובין היתר צימרים באזור ירושלים, מקרים כמו יום הולדת או אירוע אחר שיש כמה שעות פנויות ורוצים להפתיע אחד את השנייה, יכול להיות מסיבת רווקות אינטימית של מספר חברות ויכול להיות גם זוג שמחפש מקום אינטימי לכמה שעות כי בבית לא תמיד נוח ופרטי...

אז לא משנה מה המקרה שלכם, אתם במקום הנכון ותוכלו בקלות למצוא צימר לפי שעה בירושלים והסביבה.

קרא עוד